Na zaproszenie Automobilklubu Toruńskiego liczna reprezentacja klubu pojawiła się w Toruniu. Pierwsi uczestnicy zlotu…

pojawili się na campingu TRAMP już w środę. W czwartek po zwiedzaniu miasta udaliśmy się w uroczy rejs po Wiśle. W piątek do rana nastąpił dalszy ciąg zwiedzania miasta. Natomiast po południu odwiedziliśmy MOTOARENĘ wraz z przylegającymi terenami gdzie już za dwa lata będzie się odbywało Światowe Spotkanie Przyjaciół 2CV. Wieczór spędziliśmy w zabytkowym forcie. W sobotę odbyła się kolejna edycja rajdu Citroena i Afrodyty. Meta rajdu znajdowała się w Ciechocinku, gdzie wszystkie pojazdy prezentowały swe wdzięki na słynnym deptaku. Ze względu na „przewagę liczebną” większość pucharów i nagród znalazła się w posiadaniu członków naszego klubu, w tym puchar za najliczniej reprezentowany klub i najbardziej kolorową reprezentację klubową. Dziękujemy kolegom z Torunia za przygotowanie bardzo udanej imprezy.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *