W dniach 5 – 7 czerwca w Piłce spotkało się 9 załóg citroenowych.

Wieczorem rozpoczęliśmy spotkanie od uroczystego ogniska i zimnego piwka żeby dobrze przygotować się do spływu. W sobotę od rana, po „krowim budziku”, zawieziono nas w górę rzeki Miała, skąd w dobrym humorze płynęliśmy kajakami do naszej bazy w Piłce. Po drodze mięliśmy kilka przepraw, które dały nam wiele powodów do śmiechu. Tym sposobem dopłynęliśmy do naszego kempingu. W restauracji „Sarenka” zjedliśmy pyszny obiad i udaliśmy się do Parku Grzybowego w Piłce. Dzień zakończyliśmy kolejnym ogniskiem. Po nocy i śniadaniu przygotowanym przez naszego klubowego kucharza Piotra ( zjedliśmy jajecznice przygotowaną z 40 jaj), spakowaliśmy się i udaliśmy w drogę do domu.

 

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds