W dniach 5 – 7 czerwca w Piłce spotkało się 9 załóg citroenowych.

Wieczorem rozpoczęliśmy spotkanie od uroczystego ogniska i zimnego piwka żeby dobrze przygotować się do spływu. W sobotę od rana, po „krowim budziku”, zawieziono nas w górę rzeki Miała, skąd w dobrym humorze płynęliśmy kajakami do naszej bazy w Piłce. Po drodze mięliśmy kilka przepraw, które dały nam wiele powodów do śmiechu. Tym sposobem dopłynęliśmy do naszego kempingu. W restauracji „Sarenka” zjedliśmy pyszny obiad i udaliśmy się do Parku Grzybowego w Piłce. Dzień zakończyliśmy kolejnym ogniskiem. Po nocy i śniadaniu przygotowanym przez naszego klubowego kucharza Piotra ( zjedliśmy jajecznice przygotowaną z 40 jaj), spakowaliśmy się i udaliśmy w drogę do domu.

 

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *