W dniach od 21 do 23 maja 2010 „kacze stadko” zagnieździło się gościnnej Chomiąży Szlacheckiej. W sobotę od rana kolorowa kolumna 2CV podążyła do Żnina. Nasze pojazdy zaparkowaliśmy w miejscu wyjątkowym. Z jednej strony zabytkowa Baszta – symbol Żnina, a z drugiej Aleja Sław Sportu Motorowodnego.

Po miłym przyjęciu przez włodarzy miasta w samo południe nastąpił start rajdu turystycznego. Niezbyt długa, ale ciekawa trasa prowadziła przez najciekawsze zakątki Pałuk. Odcinek specjalny został rozegrany nad Jeziorem Żnińskim Małym, tym samym, gdzie odbywają się zawody motorowodne. Po dotarciu do celu rozegrany został turniej boullee. Jeszcze tego samego popołudnia zostaliśmy odwiedzeni przez cztery piękne „ogórki” (dla niewtajemniczonych – chodzi o busy VW T1 i T2). Dyskusje o motoryzacji i nie tylko, oraz wspaniała zabawa trwała bardzo długo. Jak zwykle w trakcie naszych spotkań dopisała pogoda, było ciepło i sucho, co tej wiosny jest zdarzeniem wyjątkowym.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds