W 13 czerwca odbył się już 18 rajd organizowany przez firmę Szpot. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być współorganizatorem tej imprezy.

W rajdzie wystartowało 48 załóg. Trasa rajdu prowadziła urokliwymi zakątkami gminy Swarzędz i Pobiedziska. Uczestnicy zostali wszechstronnie sprawdzeni. Musieli między innymi poradzić sobie z jazdą po łuku według wymagań egzaminu na prawo jazdy, symulacją jazdy na śliskiej nawierzchni, udzielić pomocy przed medycznej i wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego. Wszystkiemu towarzyszyła miła rodzina atmosfera. Podczas pikniku na mecie wszystkie załogi zostały obdarowane cennymi upominkami.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds