W dniach 21-22 czerwca 2008 odbył się kolejny Rajd Afrodyty i Citroëna zorganizowany przez Automobilklub Toruński.

Nasza klubowa reprezentacja jak zwykle była bardzo liczna. Szczególnie mocno byliśmy zauważalni w kategorii Oldtimer, gdzie reprezentował nas dostojny DS i liczne stadko „kaczek”. Zwartą kolumną dotarliśmy w sobotni poranek na rynek w Toruniu, na początek organizatorzy „przegonili” nas pieszo po toruńskich zabytkach. Następnie już w samochodach przemierzaliśmy trasę do Bydgoszczy i dalej do Pieczysk nad zalewem Koronowskim, gdzie tradycyjnie znajdowała się meta rajdu. Na trasie nie dość, że musieliśmy nawigować według skomplikowanych grafów i szukać odpowiedzi na podchwytliwe pytania to jeszcze byliśmy nękani pytaniami z kodeksu drogowego i zasad udzielania pomocy przedlekarskiej.
Wszystkim uczestnikom szczęśliwie udało się dotrzeć do celu. Po podsumowaniu wyników rywalizacji okazało się, że nasza reprezentacja wypadła całkiem nieźle. Obdarowani przez organizatorów pucharami i licznymi upominkami w niedzielne popołudnie kolorową kolumną wracaliśmy do domów.
Dziękujemy za wspaniałą imprezę, na pewno pojawimy się za rok.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds