W dniach 21-22 czerwca 2008 odbył się kolejny Rajd Afrodyty i Citroëna zorganizowany przez Automobilklub Toruński.

Nasza klubowa reprezentacja jak zwykle była bardzo liczna. Szczególnie mocno byliśmy zauważalni w kategorii Oldtimer, gdzie reprezentował nas dostojny DS i liczne stadko „kaczek”. Zwartą kolumną dotarliśmy w sobotni poranek na rynek w Toruniu, na początek organizatorzy „przegonili” nas pieszo po toruńskich zabytkach. Następnie już w samochodach przemierzaliśmy trasę do Bydgoszczy i dalej do Pieczysk nad zalewem Koronowskim, gdzie tradycyjnie znajdowała się meta rajdu. Na trasie nie dość, że musieliśmy nawigować według skomplikowanych grafów i szukać odpowiedzi na podchwytliwe pytania to jeszcze byliśmy nękani pytaniami z kodeksu drogowego i zasad udzielania pomocy przedlekarskiej.
Wszystkim uczestnikom szczęśliwie udało się dotrzeć do celu. Po podsumowaniu wyników rywalizacji okazało się, że nasza reprezentacja wypadła całkiem nieźle. Obdarowani przez organizatorów pucharami i licznymi upominkami w niedzielne popołudnie kolorową kolumną wracaliśmy do domów.
Dziękujemy za wspaniałą imprezę, na pewno pojawimy się za rok.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *