W dniach 26 – 28 sierpnia 2011 odbył się rajd którego baza zlokalizowana była w pod poznańskim Kiekrzu. Zgodnie z tytułem rajdu „W gościnie u Górków” trasa prowadziła przez ziemię szamotulską dwukrotnie odwiedzając Zamek Górków.

Odwiedziliśmy tylko niektóre zabytki znajdujące się na tym terenie. Na trasie nie zabrakło również zadań sportowych i sprawnościowych. Odbyły się odcinki specjalne samochodowe i zostały poddane sprawdzianowi umiejętności w zakresie pomocy przed medycznej. Na mecie dużym zainteresowaniem cieszył się turniej boulle i konkurs malarski. W sobotni wieczór do tańca przygrywał zaprzyjaźniony dixieland. W spotkaniu udział brały Citroeny najnowszej generacji od C1 do C6 oraz spora grupka starszych pojazdów. Prawdopodobnie była to pierwsza impreza w Polsce w której udział brały dwa modele HY.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds