W dniach 5 – 7 czerwca odbył się kolejny rajd Sudeckiego Klubu Citroena. W imprezie wzięła udział nasza skromna reprezentacja w sile ośmiu pojazdów.

Pomimo, że oficjalnie impreza rozpoczynała się w piątek, część załóg nie mogąc doczekać się spotkania dojechała do Stronia Śląskiego już w środę i czwartek. Piątkowy poranek rozpoczęliśmy od wymyślnych konkurencji sprawnościowych, a potem udaliśmy się na wędrówki – cześć ekipy zaliczyła Czarną Górę (wyciągiem krzesełkowym) , a bardziej wytrwali dotarli na Śnieżnik. Sobotni rajd rozpoczęliśmy od zwiedzania pięknej Jaskini Niedźwiedziej, a następnie przejechaliśmy do Złotego Stoku, by w poszukiwaniu złota zagłębić się w podziemia kopalni złota. Niestety niewiele tam go znaleźliśmy, ale jak się okazało w sobotni wieczór podczas ogłaszania wyników zdobyliśmy „złote” i kryształowe puchary. W niedzielę rano zwiedzaliśmy hutę szkła kryształowego. Całej imprezie towarzyszyła upalna, prawdziwie letnia pogoda. Pełni wrażeń, dziękując organizatorom za wspaniałą imprezę umawialiśmy się na kolejne spotkania.

Parę fotek poniżej.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds