Tegoroczne jesienne spotkanie zorganizowaliśmy we Wrześni. Lekko deszczową sobotę zaczęliśmy od prezentacji pojazdów na wrzesińskim Rynku. Mieszkańcy Wrześni wybierali najładniejszy pojazd zlotu. Zdecydowanie wygrał niebieski Lomax…

A było z czego wybierać, swe wdzięki prezentowało ponad 30 pojazdów. Wśród uczestników była załoga z Czech oraz żółto – czarny 2CV, który przyjechał z Krapkowic.
Pierwszym zadaniem jakie czekało na uczestników rajdu był quest po Wrześni, następnie przejechaliśmy na lotnisko,by spotkać się z grupą motolotniarzy. Z ciekawością wysłuchaliśmy ich opowieści, niestety aura nie pozwoliła wznieść się w przestworza. Na lotnisku czekały kolejne zadania: uruchomienie silnika za pomocą korby a dla najmłodszych konkurs samolotowy. Dalej już indywidualnie podróżowaliśmy po okolicach. Odwiedziliśmy miedzy innymi rezerwat archeologiczny w Gieczu, Gułtowy , Neklę. Po dotarciu na metę w Nowym Folwarku czekały na nas kolejne zadania. Wszyscy z radością i dużym zaangażowaniem brali w nich udział. Wieczorem nie obyło się bez tańców. W niedzielne przedpołudnie wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami a trzy najlepsze załogi otrzymały okazałe puchary.
Serdeczne podziękowania dla całej wrzesińskiej ekipy organizatorów.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *