W ramach szlifowania formy przed kolejnymi rajdami udaliśmy się do poznańskiego Kinepolis i to nie na seans filmowy. Tutaj właśnie znajduje się kryty tor kartingowy. Przebrani z kombinezony i wyposażeni w kaski po krótkiej odprawie ruszyliśmy do walki. Pomimo w miarę wyrównanej stawki pomiar czasu poszczególnych okrążeń z dokładnością do tysięcznej części sekundy wyłonił zwycięzcę.

I tak najszybszy okazał się najmłodszy – świeżo po zdanym egzaminie na prawo jazdy – Filip Kucza, na drugim miejscu dotarł do mety Zbigniew Kucza, a trzeci na podium był Piotr Haręźlak. Po zapoznaniu się ze szczegółowymi wynikami wywiązała się długa dyskusja o technice jazdy i nie tylko.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds