W Chomiąży Szlacheckiej na Pałukach w piątkowy wieczór zaczęły pojawiać się różnokolorowe kaczki, do rana zebrało się ich prawie trzydzieści.

W sobotni piękny wiosenny poranek całe stadko Citroënów 2CV wspomagane przez trochę starsze DS-y dotarło do Mogilna, by prezentować swe piękne oblicza. Następnie cała kolumna dotarła do Biskupina by tam porównywać się z prehistorycznymi wykopaliskami, chyba nasze „kaczki” jednak są trochę młodsze. Po grupowym spacerze malowniczymi drogami Pałuk całe stadko dotarło szczęśliwie do bazy w Chomiąży. Tam w pięknym słońcu 2CV postanowiły opalać się na plaży. Jednej z „kaczek” zrobiło się tak gorąco, że postanowiła wykąpać się w jeziorze.
Zlot zorganizowany przez kolegów z Mogilna był pięknym rozpoczęciem sezonu. Dziękujemy

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds