W piękną słoneczną sobotę wyruszyliśmy na poszukiwanie wiosny. Wszystko zaczęło się na Gnieźnieńskim Rynku, gdzie zebrało się ponad 80 osób i około 40 samochodów. Po serdecznych powitaniach i prezentacji wdzięków swych pojazdów załogi wyruszyły na trasę rajdu. Honorowym patronem rajdu był Starosta Gnieźnieński Pan Dariusz Pilak, on również ufundował puchar dla najlepszej załogi rajdu.
Trasa rajdu, choć krótka to dostarczyła wszystkim wielu miłych wrażeń. Nie zabrakło również odrobiny sportowych emocji podczas odcinka specjalnego rozgrywanego w Skorzęcinie. Rajd wygrała biało-czerwona „kaczka” prowadzona przez Krystiana (sprawa robi się podejrzana ponieważ ta sama załoga wygrała rajd sierpniowy).
Poza rajdem między innymi: symbolicznie pożegnaliśmy zimę topiąc Marzannę ( wcześniej dokonując jej spalenia); paradowaliśmy samochodami na molo w Skorzęcinie; graliśmy w boulle. A wieczorem bawiliśmy się przy muzyce zespołu „On Air”.
Podczas niedzielnego długiego spaceru umawialiśmy się na kolejne imprezy życząc sobie równie udanych spotkań jak to otwierające sezon 2012.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds