Tym razem trasa rajdu wiodła przez Ziemię Leszczyńską. Na bazę zlotu wybraliśmy ośrodek Syrena w Boszkowie. Przez piątkowe popołudnie i wieczór Citroënowe załogi docierały z różnych zakątków kraju. Na starcie stanęło 45 załóg i co ważne wszystkie dotarły do mety. Wybór modeli był bardzo szeroki od staruszków DS poprzez liczną reprezentację 2CV po C5.

W rajdowej rywalizacji najlepszy okazał się Citroen Xantia, trzy pierwsze miejsca zajęły załogi startujące na tym modelu. W rywalizacji rajdowej miejsca na podium zajęły następujące załogi

1. Joanna i Marcin Kwietniak – numer startowy 33 – łącznie 233 punkty

2. Marzena i Grzegorz Drozdowscy – numer startowy 16 – łącznie 237 punktów

3. Agnieszka i Łukasz Niemiec – numer startowy 23 – łącznie 238 punktów

Na mecie zwycięskie załogi zostały uhonorowane pucharami, a piloci wszystkich załóg dyplomami za doprowadzenie załóg do celu. Dzięki sponsorom każdy uczestnik rajdu został obdarowany upominkiem.

VI Letni Zlot Citroena zorganizowany pod honorowym patronatem Starosty Leszczyńskiego zapoznał nas z pięknem Ziemi Leszczyńskiej, na pewno tu powrócimy.

« z 3 »
Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds