W wigilię Święta Narodowego tj. 10.11.2019 r. spotkaliśmy się we Wrześni pod znanym nam już muralem

by rozpocząć świętowanie obchodów 101-rocznicy odzyskania Niepodległości. Na spotkaniu pojawiły się nowe, sympatyczne osoby – Marta i Łukasz swoim citroenem….

W oczekiwaniu na ostatnią załogę udekorowaliśmy nasze samochody kokardkami i flagami. Pogoda była piękna i słoneczna w tę listopadową niedzielę. Wszyscy w komplecie to jest 13 samochodów z 30-stoma uczestnikami udaliśmy się na zabytkowy cmentarz we Wrześni, gdzie zapaliliśmy znicze na grobie bohaterów poległych w walce o niepodległość w latach 1918-1919. Następnie urokliwymi drogami udaliśmy się kolorowym, głównie „kaczkowym” korowodem do naszej bazy noclegowej do „Pałacu w Ciążeniu”. Po zaparkowaniu naszych aut przed pałacem, krótkiej sesji fotograficznej i obejściu Pałacu wokół zaczęliśmy wypakowywać nasze auta. A było co nosić na I i II piętro do pokoi pałacowych. W jednej z okazałych sal pałacu przygotowywaliśmy wieczorną, świąteczną biesiadę w czasie której oglądając slajdy mogliśmy się oddać wspomnieniom z ostatnich targów Retro Motor Show jakie odbyły się w dniach 25-27 października. W czasie oglądanych zdjęć Maciej jeszcze raz podziękował wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tych targów i stworzenia na naszym stoisku świetnej atmosfery. Poza tym, z uwagi na kończącą się kadencje obecnego Zarządu klubu zaprosił wszystkich do rozważenia kandydatur do nowego Zarządu i licznego udziału w Walnym Zebraniu w dniu 18.01.2020 r. Dalszą część wieczoru spędziliśmy przy długich rozmowach i muzyce radując się z nadchodzącego święta.

W niedzielę po wspólnym śniadaniu, kawie udaliśmy się na spacer po okazałym parku wokół pałacu, dochodząc do brzegu Warty. Było pięknie, słonecznie i ciepło więc jeszcze raz zabawiliśmy się w fotoreporterów. Po spacerze rozjechaliśmy się do domów, by dalej świętować rocznicę odzyskania Niepodległości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólne świętowanie, a sponsorom za wszystkie pyszności przygotowane na wspólną biesiadę i za beczki złocistego napoju.

 

 

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *