W listopadowe popołudnie spotkaliśmy się w Swarzędzu w salonie firmy Ewa Szpot. Tym razem tematem przewodnim była historia marki Citroen.

Bardzo interesujący wykład na temat rozwoju techniki motoryzacyjnej sygnowanej marką Citroen wygłosił Krzysztof Wisłocki. Wszyscy z zapartym tchem słuchali bogato ilustrowanych opowieści. Dla większości z zebranych były to fakty usłyszane po raz pierwszy. Na ten czas w salonie pojawiły się trochę starsze pojazdy, które tworzyły wspaniałą historię Citroena. W dalszej części spotkania Janusz Adamkiewicz opowiedział o najciekawszych miniaturowych modelach Citroenów ze swej wspaniałej kolekcji. Po poczęstunku nastąpiło jeszcze losowanie wspaniałych nagród wśród zebranych, tym razem wszystkie nagrody pojechały do Mogilna.

SONY DSC

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds