W sobotę 22 czerwca spora grupa Citroenów uczestniczyła w ślubnym korowodzie Agnieszki i Sebastiana. Młodej Parze życzymy STO LAT !!
Wszystkim uczestnikom korowodu dziękujemy za obecność.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *