W dniu 13 czerwca 2009 wystartował Rajd Afrodyty i Citroëna organizowany przez Automobilklub Toruński.

Tradycyjnie wzięła w nim udział spora reprezentacja klubowa. Szczególnie mocno byliśmy reprezentowani w kategorii Oldtimer a to za sprawą grupy barwnych „kaczek”. W tej również kategorii klubowe 2CV zgarnęły puchary za pierwsze i trzecie miejsce, za sprawą wspaniałych kierowców Romana Kasprowicza i Joli Płockiej oraz równie wspaniałych pilotów. W trakcie niedzielnego wręczania nagród spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Nasz klub otrzymał od organizatorów wspaniały puchar za wieloletnie uczestnictwo w rajdzie Afrodyty i Citroëna.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds