Sobotnim rankiem 18 czerwca 2005 r. spotkaliśmy się w salonie AUTO LAMA w Złotnikach. Tutaj mieliśmy okazję zapoznać się z bliska z nowym modelem Citroëna C1. Po szczegółowej prezentacji „uprowadziliśmy” jeden egzemplarz na nasz piknik. A celem naszej wyprawy było takie miejsce w Wielkopolsce, gdzie wilki łaszą się do ludzkiej ręki, a człowiek, gdy jest taka potrzeba, wychowuje młode wilczki. Dzieje się tak w Stobnicy położonej w sercu Puszczy Noteckiej. W Stacji Doświadczalnej Katedry Zoologii Akademii Rolniczej – a tam dotarliśmy – można podglądać wilki tak blisko jak nie jest to możliwe w innych miejscach.. Po tej wizycie w Stobnicy chyba wszyscy zostali przekonani, że trzeba ratować zagrożonego wyginięciem wilka. Pokazano nam również, że ,,lupus” jest pogodnym i przyjaznym człowiekowi zwierzęciem. Trzeba mu jednak najpierw okazać przyjaźń, aby oczekiwać potem na wzajemność.

W ten weekend nasze wspaniałe Citroëny były nam potrzebne by dotrzeć do miejsca, gdzie przyroda żyje swoim rytmem. Spisały się jak zawsze wspaniale.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds