Podczas tegorocznej Nocy Muzeów przy Muzeum Bambrów Poznańskich zorganizowaliśmy skromną wystawę motoryzacyjną. Symbolicznie dołączyliśmy do ogromu wydarzeń odbywających się tej nocy…

Podczas, gdy nasze pojazdy stanowiły element ekspozycji udaliśmy się na zwiedzanie muzeów. Na początek zostaliśmy oprowadzeni przez naszych gospodarzy po Muzeum Bambrów Poznańskich. Wędrując citroenową grupą po tętniącym pełnią życia Poznaniu odwiedziliśmy między innymi Ratusz, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Narodowe, obejrzeliśmy pokaz musztry ułańskiej. Niektóre z dzieł prezentowanych w Muzeum Narodowym wzbudziły olbrzymie dyskusje nad nowoczesną sztuką. Kończąc nocną wędrówkę umawialiśmy się na kolejne spotkania i obowiązkową następną Noc Muzeów.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds