W miniony piątek (24.05.2019r.),w słoneczny, majowy poranek spore grono przyjaciół Citroena wyruszyło …

kolorowymi kaczkami (i nie tylko) na spotkanie z morzem (łącznie 11 samochodów). Na miejsce tegorocznej majówki wybraliśmy zabytkowy Trzęsacz. Naszą bazę wypadową nad samym morzem stanowił piękny, kameralny hotel Villa Hoff, w którym zarówno zakwaterowanie jak i posiłki były wyśmienite. Znaleźliśmy tu nie tylko spokój i ciszę „zakłócaną” śpiewem ptaków, ale również wiele atrakcji hotelowych (basen, jacuzzi, sauna, bilard….). Ładna pogoda pozwoliła prawie 30-to osobowej grupie na plażowanie, podziwianie zachodu słońca i zwiedzanie okolic – ruiny XIV-wiecznego kościoła na wybrzeżu klifowym sąsiadowały z naszym hotelem. Atrakcją wyjazdu była również przejażdżka kolejką wąskotorową i wejście do latarni morskiej w Niechorzu. Z latarni podziwialiśmy bezkresne morze, piękne plaże , soczystą o tej porze roku roślinność , a także nasze kaczki, które zaparkowały u jej podnóża i stanowiły niemałą atrakcję dla turystów.

Śmiało możemy uznać nasz wspólny wyjazd za bardzo udany, szkoda , że tak krótki, bo nie chciało się wracać do domu…

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, pełne optymizmu i radości .

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki za gościnę w Villi Hoff (www.villahoff.pl). Mamy nadzieję, że jeszcze tu wrócimy

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds