W noworoczno -karnawałowy czas wybraliśmy się w licznej – ponad 60-cio osobowej grupie na Klubowy Bal przebierańców pod nazwą „Hipisi w Citroenach” do odwiedzanego przez nas już kilka razy Młodzikowa.

 

Ale relacjonując temat od początku to pierwsi członkowie klubu przybyli w sobotę 18 stycznia 20102 do Stadniny Koni już przed godz. 12:00, aby nie spóźnić się na Walne Zebranie, które w tym roku było zebraniem wyborczym.

W związku ze złożonym przez Prezesa Zarządu Klubu oficjalnym oświadczeniem na Zlocie Niepodległościowym w listopadzie 2019 o planowanym ustąpieniu z tej funkcji zaszczytnie piastowanej od stycznia 2009. Członkowie Klubu od kilku miesięcy prowadzili dyskusje na temat składu nowego Zarządu Klubu. Nie były to łatwe i proste rozmowy, ale zwyciężyła mądrość i rozwaga naszych klubowiczów i już po dwóch godzinach obrad otwarły się drzwi sali, z której wyłonił się świeżo co wybrany, w demokratycznych wyborach nowy, prężny i liczny Zarząd Stowarzyszenia Citroen Klub Poznań w składzie: Sławek, Mariusz, Krystian, Tomek, Maciej i Piotr. Zgodnie z obowiązującym statutem klubu członkowie Zarządu są zobowiązani w ciągu 30 dni odbyć pierwsze posiedzenie Zarządu i ukonstytuować jego skład.

Serdecznie gratulujemy nowemu Zarządowi, który nadal będzie mógł korzystać z wiedzy i doświadczenia Macieja i Jarka , którzy zostali wybrani wraz z Januszem do pracy w Komisji Rewizyjnej.Po tak owocnych obradach nie mogliśmy się doczekać karnawałowego szaleństwa w kolorowych strojach hipisów, których na parkiecie sali nie brakowało. Bardzo dziękujemy nowym twarzom , które po raz pierwszy przestąpiły nasze skromne rogi, całej świetnie zorganizowanej ekipie Pawła, która bawiła się do samego końca. Można by rzec, że wieczór ten był bardzo radosny i przeplatany różnymi miłymi wydarzeniami.

Najpierw miały miejsce podziękowania kierowane na ręce byłego już prezesa Klubu za ogromny wkład pracy w rozwój Stowarzyszenia, a zwieńczeniem tych podziękowań był odczytany przez Jarka wiersz napisany przez nasz ukryty talent – Marysię, który był tak prawdziwy i szczery, że wzruszeń było co nie miara. To prawdziwe arcydzieło, bo aż dziewięć zwrotek trzynastozgłoskowych, które skrupulatnie dopieszczał Jarek. W trakcie zabawy Maciej ogłosił konkurs dla Panów, posiadających Citroena 2 CV i wszystkich uczestników konkursu uhonorował pięknymi kalendarzami ( i innymi drobiazgami również ich partnerki) dedykowanymi na XVII zlot wszystkich modeli Citroenów (ICCCR) jaki odbędzie się w tym roku w Toruniu.

Muzyka jaką serwował nam tym razem Tinkers była niesamowita, a świadczyć o tym może tylko fakt, że na parkiecie bawiły się tłumy, aż do samego rana. Niezmordowany w tych bojach Tinkers oświadczył wszem i wobec , że ta piękna muzyka to również w prezencie dla Macieja, z którym od stycznia 2009 czynił starania przygotowując pierwszy, zorganizowany , klubowy wyjazd na światowy zlot Citroena 2 CV do Czech, które w efekcie doprowadziły do tego , że nasz Klub jest rozpoznawalny w Europie!

Szczerze mówiąc jestem dumna z Maciejem, że mogliśmy przez ponad 10 lat pracować na rzecz takiego wspaniałego klubu i bardzo Wam wszystkim dziękujemy za ten wspaniały wieczór i całe 10 lat wspólnej pracy 🙂

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Jola

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *