W ramach Dni Francuskich zorganizowanych we Wrześni w sobotę 10 września na Rynku pojawiło się blisko 30 kolorowych pojazdów.

Zaprezentowana została spora grupa Citroenów. Były dwa potężne HY, pięć ślicznych DS w tym karetka, duża grupa kolorowych „kaczek”, straż pożarna, Lomax, i potężne CX. Premierowy pokaz miał Ami w wersji kombi. Po „występach ” na rynku kolumna niespiesznie dojechała do dworu w Podstolicach by następnie dotrzeć do bazy zlokalizowanej w Nowym Folwarku. Tam natychmiast wszyscy uczestnicy wyruszyli do lasu na nietypowe podchody. W lesie należało odnajdywać rozmaite części od 2CV. Wieczorem był czas na oglądanie zdjęć i długie rozmowy przy ognisku. Serdeczne podziękowania dla wrzesińskiej ekipy za wspaniałe przygotowanie imprezy.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds