W pięknych okolicznościach przyrody powitaliśmy jesień 2013. Relacja poniżej. Film spółki producenckiej < Poniży & Poniży > tutaj.

W sobotni poranek zebraliśmy się w Złotnikach w zaprzyjaźnionym salonie Citroena. Po prezentacji nowego modelu C4 Picasso wyruszyliśmy w drogę. Lekko klucząc po wielkopolskich dróżkach dotarliśmy do ośrodka CERiP w Miniszkach. Tam na początek zwiedziliśmy ekspozycję ginących zawodów. Odwiedziliśmy miedzy innymi zakład szewski, kowala i sklep kolonialny. Następnie prowadzeni przez wspaniałych przewodników zapoznaliśmy się z ekspozycją ukazującą faunę i florę okolicznych lasów. Na zakończenie pobytu w skansenie podjęliśmy się prób wykonania elementów z wikliny, powstały przeróżne konstrukcje – od świątecznych koszyków po modele samochodów. Po skosztowaniu wiejskiego placka udaliśmy się w niedaleką podróż do ośrodka OLANDIA. Tam odbyły się konkurencje sprawnościowe. Pierwsza to układanie puzzli w dwuosobowych zespołach z lekkim utrudnieniem polegającym na tym ze osoba układająca miała zawiązane oczy. Druga konkurencja to boulle. Wieczorem podczas kolacji wysłuchaliśmy krótkiego fortepianowego recitalu Lilianny, po czym wszystkie rajdowe załogi zostały obdarowane skromnymi upominkami. Rozmowy i zabawa trwała do późnej nocy. Rano wszyscy ochoczo wybraliśmy się na długi spacer. Koło południa przyszedł czas na pożegnania i powroty do domów. Należy dodać, że w jesiennym spotkaniu wzięło udział ponad 70 osób.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds