Tradycyjnie już na majówkę przyjaciele 2CV zjawili się w Chomiąży. Choć piątkowy wieczór postraszył burzą z gradem spotkanie było bardzo udane.

W kolejnym spotkaniu na Pałukach wzięły udział załogi z różnych dalekich miejsc. I tak była kaczka z Zagrzebia z załogą rosyjsko – chorwacką, kaczka z Czech z załogą czesko-słowacką, z Opola Lubelskiego z załogą polską i wiele innych. Po piątkowym spotkaniu integracyjnym w sobotę rano wyruszyliśmy do Wenecji. Cały czas towarzyszyła nam muzyka francuska a i część załóg wpisał asie w klimat stosownymi ubiorami. Z Wenecji do Biskupina udaliśmy się pociągiem, który spokojnie wiózł nas przez piękną krainę. Po rozstaniu z wąskotorówka przyszedł czas na motoryzacyjne emocje – odcinek specjalny i zestaw pytań krajoznawczych i motoryzacyjnych. W klimat francuski doskonale wpisał się turniej boulle. Serdeczne podziękowania dla organizatorów z Jurkiem na czele za wspaniała imprezę.

Kategorie: Relacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Po konsultacji z Prezydentem Amicale Citroën Internationale (ACI) Stefanem Jost oraz zgodnie z sugestiami przedstawicieli Federacji Narodowych w związku z sytuacją polityczną - wojna na Ukrainie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników 17.ICCCR 2022 oraz sytuacją gospodarczą - wzrost cen paliwa, a przez to małą ilością zgłoszeń, jako organizator 17.ICCCR 2022, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji tej największej tego typu imprezy w Europie na 14-18.08.2024r.
Wpłaty dokonane na rok 2022 są ważne na 2024 rok
Ewentualne zwroty wpisowego będą dokonywane tylko na wniosek zainteresowanego do 30.12.2022.

This will close in 10 seconds