XIII Rajd Afrodyty i XI Rajd Citroëna – 02-03.06.2007
Tradycyjnie na początku czerwca udaliśmy się na rajd Afrodyty i Citroëna organizowany przez Automobilklub Toruński a rozgrywany na trasie Toruń – Bydgoszcz – Pieczyska. Nasza silna reprezentacja klubowa zbierała się po drodze do Torunia, by na starcie pojawić się w liczbie 15 załóg mając w swoich szeregach najstarszy pojazd na Dowiedz się więcej








